برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397
کد 1807
اوّلین کلینیک پرستاری خانواده محور: آموزش و پیگیری بیماران سوختگی، روز 12 مهرماه 1397 با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، ریاست دانشگاه و مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی تبریز و رئیس مرکز آموزشی درمانی سینا و کثیری از اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز و پرستاران مرکز آموزشی  درمانی سینا افتتاح گردید. در این افتتاحیه دکتر مریم حضرتی معاون وزیر در امور پرستاری ضمن تشکر از زحمات رئیس دانشکده پرستاری و مامایی و سایر مسئولین دانشگاه، این حرکت را بسیار ارزشمند در ارتباط دادن عرصه آموزشی به جامعه دانستند.
در این مراسم پس از خیر مقدم رئیس مرکز آموزشی درمانی سینا به مدعوین و میهمانان حاضر در جلسه، سرکار خانم دکتر لطفی عضو هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز در خصوص شکل گیری ایده کلینیک پرستاری خانواده محور و مدل های علمی تدوین شده جهت اجرای این پروژه توضیحات لازم را ارائه دادند..
در این مدل سه حیطه آموزشی حین ترخیص، پیگیری بعد از ترخیص بیماران و مراقبت در منزل زیر نظر هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برنامه ریزی و اجراء خواهد شد. همچنین جایگاه و نقش دستیاران ارشد و کارشناسان پرستاری در این مدل تشریح شد. نکته قابل ملاحظه اینکه تمامی دانش نظری و بالینی لازم برای راه اندازی این کلینیک برگرفته از تحقیقات انجام شده در قالب طرح های تحقیقاتی دوره های ارشد و دکترای این دانشکده می باشد. بعد از افتتاح این مرکز مقرر گردیده که کلینیک های زنجیره ای متعددی با استفاده از این مدل در سایر مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز راه اندازی گردد. در ادامه تصاویری از این مراسم را ملاحظه مینمائید.

 

جهت دریافت فایل متنی خبر، کلیک نمائید. (doc-pdf)