برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397
کد 1834

مراسم سوگواری اربعین حسینی در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار شد

مراسم سوگواری اربعین حسینی در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار شد.
 
مراسم روحانی اربعین حسینی با حضور رئیس دانشکده، معاونین، مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی تبریز روز دوشنبه مورخ 7 آبان 97 در نمازخانه دانشکده برگزار شد. این مراسم باشکوه پس از برگزاری نماز جماعت آغاز شد. در این مراسم امام جماعت دانشکده به ایراد سخن پرداخت و با بیان اینکه اربعین حسینی از روزهای برگزیده خداست افزود: اربعین حسینی در واقع نقطه اوج معارف واقعه کربلا بوده و مناسک حسینی از این روز شکل گرفت.
حجة الاسلام و المسلمین قرآن خوان، امام جماعت دانشکده افزود: حضور مسوولین و کارکنان و دانشجویان در مراسم اربعین حسینی، نشان دهنده این است که معارف و نهضت حسینی پس از حدود یک هزار و 400 سال همچنان جاذبه خود را حفظ کرده است. وی اربعین را عصاره و چکیده نهضت امام حسین (ع) خواند و افزود این مراسم هر سال با شکوه تر از سال های قبل در حال برگزاری است. ایشان با ذکر مدیحه سرایی در منقبت و مصیبت اهل بیت پیامبر مکرم اسلام (ص) و نوحه خوانی شور و حال معنوی خاصی به این مراسم بخشیدند.
در پایان شرکت کنندگان با حضور در ایستگاه صلواتی و سفره احسان از این خوان معنوی اهل بیت عصمت و طهارت با صرف آش نذری متنعم گردیدند. این آیین به همت ریاست دانشکده، معاون اداری و مالی، کانون بسیج جامعه پزشکی، رابط فرهنگی و امور اداری و روابط عمومی دانشکده به مدت یک روز در نمازخانه دانشکده برگزار شد. در ادامه گالری تصاویر مربوط به این مراسم معنوی را مشاهده می نمائید. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 آبان 1397
  • ساعت 12
  • توسط مهدی ابراهیم پور
آلبوم تصاویرمراسم سوگواری اربعین حسینی در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار شد

7
6
5
4
3
2
1