برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397
کد 1834
مراسم سوگواری اربعین حسینی در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار شد.
 
مراسم روحانی اربعین حسینی با حضور رئیس دانشکده، معاونین، مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی تبریز روز دوشنبه مورخ 7 آبان 97 در نمازخانه دانشکده برگزار شد. این مراسم باشکوه پس از برگزاری نماز جماعت آغاز شد. در این مراسم امام جماعت دانشکده به ایراد سخن پرداخت و با بیان اینکه اربعین حسینی از روزهای برگزیده خداست افزود: اربعین حسینی در واقع نقطه اوج معارف واقعه کربلا بوده و مناسک حسینی از این روز شکل گرفت.
حجة الاسلام و المسلمین قرآن خوان، امام جماعت دانشکده افزود: حضور مسوولین و کارکنان و دانشجویان در مراسم اربعین حسینی، نشان دهنده این است که معارف و نهضت حسینی پس از حدود یک هزار و 400 سال همچنان جاذبه خود را حفظ کرده است. وی اربعین را عصاره و چکیده نهضت امام حسین (ع) خواند و افزود این مراسم هر سال با شکوه تر از سال های قبل در حال برگزاری است. ایشان با ذکر مدیحه سرایی در منقبت و مصیبت اهل بیت پیامبر مکرم اسلام (ص) و نوحه خوانی شور و حال معنوی خاصی به این مراسم بخشیدند.
در پایان شرکت کنندگان با حضور در ایستگاه صلواتی و سفره احسان از این خوان معنوی اهل بیت عصمت و طهارت با صرف آش نذری متنعم گردیدند. این آیین به همت ریاست دانشکده، معاون اداری و مالی، کانون بسیج جامعه پزشکی، رابط فرهنگی و امور اداری و روابط عمومی دانشکده به مدت یک روز در نمازخانه دانشکده برگزار شد. در ادامه گالری تصاویر مربوط به این مراسم معنوی را مشاهده می نمائید. 
آلبوم تصاویرمراسم سوگواری اربعین حسینی در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار شد

7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1