برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییSchool of Nursing & Midwifery

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400
کد 2538
بر اساس اعلام دکتر محمد سمیعی، معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سیاستهای پژوهشی سال 1400 دانشگاه به شرح ذیل اعلام گردید.

با سلام و احترام و تبریک سال نو و تشکر از همکاری جنابعالی و همکاران محترم در پیشبرد اهداف پژوهشی دانشگاه، سياستهاي  حوزه تحقیقات  دانشگاه براي سال 1400 ارسال مي گردد:
  1.  به منظور چابک سازی فرآیندهای مربوط به حمایت مالی از تحقیقات در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، روند اعطاي اعتبار پژوهشی (گرنت) به دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی فاقد ردیف بودجه مستقل، همانند سالهای 1397 تا 1399 ادامه خواهد یافت.
تبصره 1: مراکزی که به تازگی ردیف بودجه مستقل دریافت کرده اند، تا زمان استقلال کامل مالی همچنان مشمول حمایت از سوی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه خواهند بود.
تبصره 2: بودجه طرح پایان نامه های مشترک مصوب کلیه مراکز و دانشکده همکار، از محل معاونت تحقیقات و فناوری پرداخت خواهد شد.
  1.  اعتبار پژوهشی به دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی، کمیته تحقیقات دانشجویی و تیم های پژوهشی بر اساس سهم مشارکت آن واحد در امتیاز دانشگاه در سال 2019 (مطابق امتیاز پژوهشی سامانه پژوهان در سال 2019) تخصیص خواهد یافت.
  2. دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی فاقد ردیف بودجه مستقل، کمیته تحقیقات دانشجویی و تیم های پژوهشی مجازند در قالب سقف اعتبارات پژوهشی خود نسبت به پذیرش طرح پایان نامه یا طرح های تحقیقاتی در سال 1400 اقدام نمایند. پرداخت کلیه هزینه های این طرح ها، از محل اعتبارات واحد مربوطه خواهد بود.
تبصره 1: هزینه های طرح پایان نامه های مشترک بین دانشکده و مراکز تحقیقاتی، توسط معاونت تحقیقات و فناوری پرداخت خواهد شد.
تبصره ۲: پایان نامه هایی که محل اجراي آن به پیشنهاد استاد راهنما یکی از مراکز تحقیقاتی دانشگاه می باشد، بعد از تایید در گروه آموزشی مربوطه، جهت داوری و تصویب توسط معاون تحقیقات و فناوری دانشکده به مرکز تحقیقاتی مربوطه ارسال می شود. این پایان نامه، در صورت تصویب در مرکز تحقیقاتی مورد نظر، نیازی به داوری مجدد در دانشکده نداشته و صرفا جهت اطلاع، در شورای دانشکده مطرح و مصوبه صادر می شود. بدیهی است حق نظارت بر اجرای پایان نامه برای دانشکده محفوظ هست. همچنین مرکز تحقیقاتی مربوطه موظف هست حداکثر تا ۳ ماه پایان نامه را تعیین تکلیف نماید.
تبصره ۳:  پایش و بررسی هزینه طرح ها و طرح پایان نامه ها، بر عهده شورای پژوهشی دانشکده/مرکز بوده و معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشکده و رئیس محترم مرکز و داوران محترم طرح/طرح پایان نامه پاسخگوی هر گونه خطای احتمالی در این زمینه خواهند بود.
جهت مشاهده و دانلود فایل کامل سیاستهای پژوهشی سال 1400 دانشگاه، اینجا را کلیک نمائید.