برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 13 تير 1394
کد 451

کارگاه مرور مقالات علمی مجلات علوم پزشکی

هدف کارگاه (تقویت مهارت‌های داوری و مرور مقالات دریافتی توسط مجلات علوم پزشکی)؛ استاد مدعو (دکتر سعید شهراز، استادیار دانشگاه Tuft امریکا)

تعداد مجلات علمی حوزه سلامت در همه دنیا رو به افزایش است. در ایران نیز علاوه بر رشد کمی مجلات، افزایش نمایه شدن مجلات حوزه علوم پزشکی در نمایه‌نامه‌های معتبری چون ISI: Web of Science و MEDLINE را به ویژه در سال‌های اخیر شاهد هستیم. آنچه که کمبود آن امروز بیش از بیش محسوس است فقدان مرور علمی و تخصصی مقالات منتشر شده در مجلات داخلی و در نهایت ارتقای کیفی مجلات علوم پزشکی ایرانی است.


هدف کارگاه: تقویت مهارت‌های داوری و مرور مقالات دریافتی توسط مجلات علوم پزشکی
استاد مدعو: دکتر سعید شهراز، استادیار دانشگاه Tuft امریکا
مباحث کارگاه: کارگاه به صورت کار عملی تمام وقت و در یک لابراتوار کامپیوتری برگزار می‌شود. جهت اطلاع از مباحث کارگاه پوستر آن را ملاحظه کنید.
مخاطبان: متخصصان بالینی (MD) و غیربالینی (PhD) در حوزه علوم زیست- پزشکی
زمان: سه دوره کارگاه دو روزه در تاریخ‌های 11-10 مرداد، 13-12 مرداد و 15-14 مرداد (از ساعت 8:00 لغایت 15:00)
ظرفیت: 20 نفر (چنانچه تعداد متقاضیان شرکت در کارگاه بیش از ظرفیت کارگاه باشد اولویت با کسانی است که سوابق پژوهشی و همکاری بیشتری با مجلات داشته باشند.)
گواهی شرکت: به شرکت‌کنندگانی که دو روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای مقام مسؤول مؤسسه بین‌المللی سفیر، رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است، دریافت خواهند کرد.
هزینه: (رایگان است) از آنجایی که جهت شرکت در کارگاه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، پذیرش فرد به عنوان شرکت کننده به عنوان گرانت در نظر گرفته می‌شود و حضور پذیرفته شدگان در تمامی ساعات کارگاه (از ساعت 8:00 لغایت 15:00) الزامی است.
ثبت‌نام: به صورت آنلاین انجام می‌شود. جهت ثبت‌نام فرم آنلاین کارگاه را تکمیل نمایید.
مکان کارگاه: تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، دانشکده دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران