برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 17 مرداد 1390
کد 9

پذیرش پنجمین دوره آموزشی دانشجویان پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی عراق

پذیرش پنجمین دوره آموزشی دانشجویان پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی سلیمانیه و اولین دوره از دانشگاه راپارین ـ رانیا در دانشکده پرستاری و مامایی تبریز

« گفتمان علمی؛ باید گفتمان مسلط و غالب جامعه باشد و اقتدار حقیقی یک ملت در گرو علم است» مقام معظم رهبری

دانشکده پرستاری و مامایی تبریز در تابستان امسال نیز همانند سالهای قبل آموزش دو گروه از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه­های خارجی را عهده دار بود.

جناب آقای دکتر حسین ابراهیمی رئیس محترم دانشکده پرستاری و مامائی تبریز در جلسه اختتامیه دوره آموزشی دانشجویان خارجی که از اول تیر ماه سال جاری در مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پرشکی تبریز دروس تخصصی بالینی خود را در حضور اساتید برجسته این دانشکده آموزش می­دیدند، فرمودند: در راستای سیاست­های علمی دانشگاه و با تکیه بر تجارب تخصصی و توانمندی­های موجود برآنیم مسیر توسعه و تعالی را طی نموده و با اندک سهمی در بیان و ارائه دست آوردهای جامعه علمی این مرز و بوم در تحقق اهداف ترسیم شده کشور عزیزمان حرکتی شایان داشته باشیم. ایشان اضافه کردند دانشکده پرستاری و مامایی تبریز انشاالله از سالهای آتی تلاش مضاعف خود را در جذب و آموزش دانشجویان خارجی در مقاطع تحصیلات تکمیلی به کار خواهد برد و اظهار امیدواری کردند در سایه توجها­ت ایزد منان و تلاش­های موجود شاهد رشد و اعتلای روز افزون جایگاه مقتدرانه علمی میهن عزیزمان در گستره گیتی باشیم. همچنین ایشان تمام این موفقیت ها را مدیون توجهات روسای محترم وقت دانشگاه و معاونین محترم آموزشی، تحقیقات و فن آوری، درمان، بهداشت، پشتیبانی و سایر ادارات مربوطه دانستند.

در پایان دانشجویان پس از دریافت گواهی­های دوره آموزشی خود در کنار اساتید همراه دانشجویان از زحمات مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشکده پرستاری و مامایی تبریز به خاطر ایجاد چنین فرصت آموزشی برای آن دانشگاه تشکر و قدردانی نمودند و اظهار امیدواری کردند که چنین ارتباطات علمی بالاخص دانشگاه علوم پزشکی تبریز باعث رشد و ترقی علم و جایگاه علمی پرستاری در کشورشان باشند.

امام جمعه تبريز همچنين تصريح كرد: پيشرفت هاي علمي امروز ايران اسلامي مرهون توجه به دانشگاه و علوم است و در سايه همين امر ايران تبديل به قدرت و قطب بزرگ خاورميانه شده است