برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پرستاری و ماماییNursing & Midwifery Faculty

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 3 بهمن 1397
کد 1906
حضور مسئوولین دانشکده پرستاری و مامایی تبریز دکتر زمان زاده به همراه هیات رئیسه دانشکده در دفاتر پرستاری 10 مرکز آموزشی درمانی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت روز پرستار

پرستاران عزیز، تمام هستی خود را برای آرامش و آسایش دردمندان نثار کرده که این اخلاص سرشار از معنویت، جلوه ای از کرامت بزرگ بانوی عاشورا حضرت زینب کبری (س) را منور می‌سازند که اسوه صبر و از خودگذشتگی زنان عالم است. پرستار با تبلور حس انسان دوستی در هر لحظه و هر آنی به عنوان بنده صالح پروردگار، پرچمدار رسالت خطیر  پرستاری هستند.

به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار و تقدیر و تشکر از مقام پرستار، رییس دانشکده پرستاری و مامایی تبریز دکتر زمان زاده و هیات همراه ضمن بازدید از دفاتر پرستاری و مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اهدای کیک و همچنین پوستر تشخیص های پرستاری ناندا این روز را به تمامی پرسنل پرستار این مراکز تبریک عرض نمودند. در انتهای بازدید سلامتی و بهروزی این ایثارگران صدیق حوزه بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش و مدیریت را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت داشتند. در ادامه گالری تصاویر مربوط به این بازدیدها را مشاهده می نمائید.

جهت دریافت فایل متنی خبر، اینجا را کلیک نمائید. 

 
آلبوم تصاویرمراسم بزرگداشت روز پرستار با حضور ریاست محترم دانشکده در دفاتر پرستاری

9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1